Home > Budowlanka > Charakterystyka kostki brukowej bez fazy

Charakterystyka kostki brukowej bez fazy

Kostka brukowa jako wyrób różni się między sobą zarówno kształtem jak i kolorem. Warto jednak wiedzieć, że jej odmienność polega też na innej kwestii. Chodzi o fazę, czyli ukośnie ściętą krawędź. To właśnie ona decyduje o względach estetycznych oraz funkcjonalności położonej nawierzchni. Kostki, które zawierają fazę, wytwarzają większy hałas podczas przemieszczania się po nich. Poza tym są mało komfortowe dla kobiet w szpilkach czy osób poruszających się na wózkach. Natomiast kostka bez fazy wypada w tym porównaniu o wiele lepiej.

Trwałość połączona z nowoczesnością

Bruk o prostym profilu krawędzi tworzy gładką powierzchnię. Fugi są niezwykle subtelne, co ma swoje odzwierciedlenie estetyczne i doskonale pasuje do nowoczesnego budownictwa. Dlatego rozmyślając o zakupie kostki brukowej takiej jak na stronie: https://stylowybruk.pl/, warto wziąć pod uwagę jej wariant bezfazowy. Tego typu produkt nie tylko świetnie się sprawdzi na podjazdach czy chodnikach. Z pewnością będzie się bardzo dobrze prezentował na tarasie albo przydomowym parkingu. Szeroki asortyment pozwala na idealne dobranie tego typu materiału do każdej posesji. Wachlarz kolorystyczny umożliwi ujednolicenie barwy podłoża z otoczeniem lub pozwoli na zastosowanie modnych dzisiaj kontrastów.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 5 =