Charakterystyka kostki brukowej bez fazy

Budowlanka
poszukiwaczewiedzy
Charakterystyka kostki brukowej bez fazy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kostka brukowa jako wyrób różni się między sobą zarówno kształtem jak i kolorem. Warto jednak wiedzieć, że jej odmienność polega też na innej kwestii. Chodzi o fazę, czyli ukośnie ściętą krawędź. To właśnie ona decyduje o względach estetycznych oraz funkcjonalności położonej nawierzchni. Kostki, które zawierają fazę, wytwarzają większy hałas podczas przemieszczania się po nich. Poza tym są mało komfortowe dla kobiet w szpilkach czy osób poruszających się na wózkach. Natomiast kostka bez fazy wypada w tym porównaniu o wiele lepiej.

Trwałość połączona z nowoczesnością

Bruk o prostym profilu krawędzi tworzy gładką powierzchnię. Fugi są niezwykle subtelne, co ma swoje odzwierciedlenie estetyczne i doskonale pasuje do nowoczesnego budownictwa. Dlatego rozmyślając o zakupie kostki brukowej takiej jak na stronie: https://stylowybruk.pl/, warto wziąć pod uwagę jej wariant bezfazowy. Tego typu produkt nie tylko świetnie się sprawdzi na podjazdach czy chodnikach. Z pewnością będzie się bardzo dobrze prezentował na tarasie albo przydomowym parkingu. Szeroki asortyment pozwala na idealne dobranie tego typu materiału do każdej posesji. Wachlarz kolorystyczny umożliwi ujednolicenie barwy podłoża z otoczeniem lub pozwoli na zastosowanie modnych dzisiaj kontrastów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Buty sportowe – dlaczego warto je nosić?
Buty sportowe – dlaczego warto je nosić?
Buty sportowe to specjalny rodzaj obuwia zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnego wsparcia, komfortu i ochrony stóp podczas aktywności fizycznej. Główną […]
Polecamy