Charakterystyka kostki brukowej bez fazy

Budowlanka
poszukiwaczewiedzy
Charakterystyka kostki brukowej bez fazy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kostka brukowa jako wyrób różni się między sobą zarówno kształtem jak i kolorem. Warto jednak wiedzieć, że jej odmienność polega też na innej kwestii. Chodzi o fazę, czyli ukośnie ściętą krawędź. To właśnie ona decyduje o względach estetycznych oraz funkcjonalności położonej nawierzchni. Kostki, które zawierają fazę, wytwarzają większy hałas podczas przemieszczania się po nich. Poza tym są mało komfortowe dla kobiet w szpilkach czy osób poruszających się na wózkach. Natomiast kostka bez fazy wypada w tym porównaniu o wiele lepiej.

Trwałość połączona z nowoczesnością

Bruk o prostym profilu krawędzi tworzy gładką powierzchnię. Fugi są niezwykle subtelne, co ma swoje odzwierciedlenie estetyczne i doskonale pasuje do nowoczesnego budownictwa. Dlatego rozmyślając o zakupie kostki brukowej takiej jak na stronie: https://stylowybruk.pl/, warto wziąć pod uwagę jej wariant bezfazowy. Tego typu produkt nie tylko świetnie się sprawdzi na podjazdach czy chodnikach. Z pewnością będzie się bardzo dobrze prezentował na tarasie albo przydomowym parkingu. Szeroki asortyment pozwala na idealne dobranie tego typu materiału do każdej posesji. Wachlarz kolorystyczny umożliwi ujednolicenie barwy podłoża z otoczeniem lub pozwoli na zastosowanie modnych dzisiaj kontrastów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kupić nowe czy używane auto?
Kupić nowe czy używane auto?
Zakup samochodu to zawsze wielkie wyzwanie. Trzeba bowiem wydać spore pieniądze, co dla większości osób wcale nie przychodzi tak łatwo, […]
Polecamy