Artystyczne dekoracje do salonu

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Artystyczne dekoracje do salonu
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Salon to miejsce, w którym zazwyczaj relaksujemy się, ale też przyjmujemy gości. Dlatego powinien być urządzony stylowo i gustownie, tak aby cały wystrój zachwycał walorami estetycznymi. Jednymi z pożądanych elementów wyposażenia są różnorodne artystyczne dekoracje – zarówno ścienne, jak i podłogowe. Godne polecenia są m.in. czarno-białe plakaty La Lune, które z pewnością dodadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. 

Wystarczy odrobina kreatywności

W salonie powinny się znaleźć przede wszystkim artystyczne dekoracje ścienne. Do tej kategorii zaliczamy choćby przestrzenne tapety 3D, ozdobne zegary, obrazy oprawione w efektowne ramy, ręcznie tkane makaty oraz gobeliny, tryptyki, plakaty, grafiki, lustra o oryginalnych kształtach, a także elewacje z czerwonej lub żółtej, koniecznie postarzanej cegły. Oczywiście w omawianym pomieszczeniu nie może też zabraknąć rozmaitych dekoracji podłogowych i półkowych. Są to np. modne gazetniki, kwietniki z żeliwa, wazony ozdobione oryginalnymi ornamentami, kamienne i porcelanowe rzeźby, zdjęcia rodzinne, lampiony czy podpórki pod książki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co jest potrzebne do filtrowania wody do picia w warunkach domowych?
Co jest potrzebne do filtrowania wody do picia w warunkach domowych?
Woda to nieodłączny element życia każdego człowieka. Niestety jak pokazują badania, większość z nas wypija jej zbyt mało. Często zapominamy […]
Polecamy