Zabieg HIFU – na czym to polega?

Zdrowie
poszukiwaczewiedzy
Zabieg HIFU – na czym to polega?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

HIFU to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje zogniskowane ultradźwięki o wysokiej intensywności do namierzania i niszczenia komórek tłuszczowych. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny, może być stosowany na obszarach ciała, gdzie trudno jest schudnąć poprzez samą dietę i ćwiczenia. Jest również całkowicie wolny od jakichkolwiek skutków ubocznych i przestojów.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na przyłożeniu rączki do skóry w miejscu, w którym chcemy wyeliminować komórki tłuszczowe. Następnie cienka igła dostarcza energię ultradźwiękową o bardzo wysokiej częstotliwości (do 1MHz), która powoduje pęknięcie komórek tłuszczowych i uwolnienie ich zawartości do organizmu. Organizm naturalnie wchłania te uwolnione tłuszcze, pozostawiając po sobie szczuplejszą tkankę.

Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa około 20 minut. Możesz się na niego umówić na stronie https://proderma-clinique.pl/hifu. W miejscu, w którym wykonywany był zabieg może wystąpić pewne zaczerwienienie, obrzęk lub zasinienie, które zazwyczaj znika w ciągu kilku dni. Jeśli masz wrażliwą skórę, może być zalecane użycie kremu znieczulającego przed zabiegiem, aby zapobiec dyskomfortowi.

Co uzyskasz dzięki takiemu zabiegowi?

Urządzenie SonoQueen wytwarza ultradźwięki, które oddziałują na powięź. Skracając ją, skóra zostaje uniesiona o kilka milimetrów – efekt liftingu jest widoczny dla każdego, kto znajduje się w pobliżu. Ultradźwięki stymulują również produkcję kolagenu, co zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Efektem jest jędrniejszy, bardziej napięty i młodszy wygląd.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Drukarnia – czym się zajmuje, oprócz druku książek?
Drukarnia – czym się zajmuje, oprócz druku książek?
Od wielu lat głównym materiałem, na którym drukowane są rozmaite treści jest papier. To właśnie ten surowiec zdominował rynek poligraficzny. […]
Polecamy