Home > Life & Style > Skuteczna walka z cellulitem – czy to możliwe?

Skuteczna walka z cellulitem – czy to możliwe?

Cellulit to przypadłość, która dotyka wiele kobiet. Jego powstawanie jest związane z wydzielaniem estrogenów i objawia się w postaci nieestetycznych grudek na ciele. Zniekształcone tkanki tłuszczowe nie mogą efektywnie odprowadzać toksyn z organizmu, wskutek czego problem się pogłębia. Te charakterystyczne zmiany dotykają głównie okolice ud, pośladków, brzucha. Są ciężkie do usunięcia tradycyjnymi metodami i nawet wielogodzinne treningi na siłowni nie są w stanie ich zniwelować. Z pomocą wychodzą jednak gabinety medycyny estetycznej, które oferują skuteczne i bezinwazyjne zabiegi na pozbycie się cellulitu.

Jakimi metodami można wysmuklić swoją sylwetkę?

Nagromadzone w organizmie tkanki tłuszczowe wymagają specjalistycznego podejścia. Jedną z najchętniej wykorzystywanych metod odchudzających w przypadku cellulitu jest liposukcja ultradźwiękowa. Wykorzystuje ona fale dźwiękowe o odpowiednim natężeniu do rozbicia zniekształconych tkanek. Zabiegi przeprowadzane przez klinikę dostępną pod adresem internetowym https://proderma-clinique.pl/liposukcja-ultradzwiekowa, wykonuje się z użyciem specjalnej aparatury. Głowica urządzenia jest przykładana do miejsc najbardziej obciążonych cellulitem. Tłuszcze ulegają po zabiegu metabolizmowi. Trafiają poprzez układ limfatyczny i krwionośny do wątroby, gdzie zostają przetrawione. Zabieg tego typu nie tylko usuwa charakterystyczny obrzęk na ciele, ale również ujędrnia skórę, dzięki czemu nie pojawiają się na niej nieestetyczne zmarszczki. Wykonując serię zabiegów, można cieszyć się wyraźnie wysmukloną i atrakcyjną sylwetką.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 3 =