Praktyczne prezenty dla pracowników – na co się zdecydować?

Biznes i marketing
poszukiwaczewiedzy
Praktyczne prezenty dla pracowników – na co się zdecydować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prezenty dla pracowników nie muszą być drogie, żeby sprawiły przyjemność i pokazały, że pracodawcy na nich zależy. Dobrze jest trzymać się przyjętych w biznesie pomysłów, które w pierwszej kolejności stawiają na praktykę. Wśród nich bardzo często można znaleźć karty upominkowe, ale znacznie lepiej sprawdzają się gadżety i karnety. Prezent może być jednocześnie przyjemny i pomocny w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Prezenty dla pracowników, na które warto postawić

Wielu pracodawców decyduje się na wygodną i uniwersalną kartę podarunkową. Coraz częściej są one wykupywane dla całej rodziny pracownika. Zazwyczaj można spotkać się z darmowymi biletami do kina albo teatru, karnetami do siłowni albo voucherami do wykorzystania w hotelu partnerskim. To bardzo ciekawe rozwiązania, które jednak nie będą wykorzystane przez wszystkie obdarowane osoby. Dlatego pracodawcy coraz częściej stawiają na porządne i służące przez lata gadżety ułatwiające pracę.

Jedną z takich propozycji są długopisy reklamowe metalowe, które są wykonane w bardzo porządny sposób, mają wymienne wkłady i można wykorzystać je na co dzień. Oprócz nich pojawiają się też często pióra, które nie są jednak tak uniwersalne i sprawdzą się raczej dla pracowników piastujących stanowiska, na których często się coś podpisuje albo wypisuje ręcznie. Doskonałym prezentem będą też notatniki oprawione w skórę z wytłaczaną nazwą firmy oraz kalendarze. Wszystkie te rzeczy mogą zostać wykorzystane w pracy albo w gospodarstwie domowym pracownika.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Do jakich pomieszczeń pasują obrazy z martwą naturą?
Do jakich pomieszczeń pasują obrazy z martwą naturą?
Obrazy martwej natury to świetny sposób na udekorowanie każdego pomieszczenia w domu. Mogą one dodać kolor, styl i osobowość do […]
Polecamy