Home > Dom i ogrodnictwo > Oryginalne dekoracje do salonu

Oryginalne dekoracje do salonu

W trakcie urządzania salonu wiele osób skupia się przede wszystkim na meblach. To duży błąd, ponieważ równie ważną rolę w tym pomieszczeniu odgrywają różnorodne elementy dekoracyjne. Wynika to z faktu, że wzbogacają cały wystrój, a także dodają przestrzeni pożądanego charakteru. Godne polecenia są m.in. żarówki ozdobne led, charakteryzujące się oryginalnym kształtem oraz nietypowym, często bardzo modernistycznym wzornictwem.

Nie zapomnijmy o ścianie

W salonie warto umieścić przede wszystkim dekoracje zaprojektowane w pomysłowy sposób. Przykładem jest choćby ozdobny tynk ścienny, który stanowi znakomite tło dla szafki RTV lub zestawu mebli wypoczynkowych. Innym niezwykle interesującym dodatkiem są lampy industrialne wyposażone w solidną, stalową oprawę. Mogą one z powodzeniem zwisać z sufitu na cienkich linkach. Alternatywę stanowią klimatyczne lampiony. Pozostałe propozycje to m.in.: kolorowe wazony na kwiaty, lustra oprawione w pozłacane lub posrebrzane ramy, zdjęcia rodzinne powieszone na ścianie w specjalnej gablocie, figurki i świeczniki poustawiane na komodzie, materiałowe plisy okienne, naklejki 3D oraz długowłose dywany imitujące owczą sierść.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 2 =