Nowoczesne meble – trendy 2018

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Nowoczesne meble – trendy 2018
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przemysł meblarski obecnie okupowany jest przez meble głównie nowoczesne i proste. Coraz bardziej jednak zauważalny staje się trend do powrotu stylu, a wraz z nim całych kompletów mebli, z minionego wieku – dokładniej lat 70 i 80. Powoduje to sytuację, w której trendy 2018 są niezwykle zróżnicowane i proponują od siebie pozycje z dwóch krańców stylistycznych. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych posiadamy ogromny wybór modeli w różnorodnych wariantach kolorystycznych czy cenowych. Dlatego też, warto zwłaszcza rzucić okiem na promocje czy rabaty dostępne w e-sklepach, gdyż często trafić można na relatywnie nowe modele w dużo niższych cenach.

Do najbardziej pożądanych produktów w kategorii nowoczesnych mebli należą głównie wszelkiego rodzaju garderoby -czy to do sypialni, czy do pokoju dziennego. Ich zróżnicowany wybór oraz szerokie właściwości powodują, iż dobrać je możemy w modelach nawet najbardziej ekstremalnych i wyrazistych. Takie kolory i modernistyczne kształty nadadzą się głównie do pokoju dziecka, do naszej sypialni – oczywiście, jeżeli jest ona zaprojektowana w prosty i funkcjonalnym stylu – nadadzą się głównie garderoby charakteryzujące się minimalizmem i stonowanymi barwami.

Jeżeli chodzi o nowoczesne meble do łazienki, to prym wiodą wszelkiego rodzaju szafki, regały czy półki wyrażające się wysoką odpornością na krople wody oraz wilgoć. Poza tym, stworzone są one z różnorodnych materiałów – znaleźć możemy półki z połyskiem, bez połysku, matowe czy standardowe. Do trendów 2018 należą przede wszystkim nowoczesne meble matowe do łazienki, nadające jej specyficznego i unikatowego charakteru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie akcesoria są potrzebne do haftu?
Jakie akcesoria są potrzebne do haftu?
Haftowanie to niesamowity sposób na stworzenie pięknych przedmiotów oraz zrelaksowanie się po ciężkim dniu pracy. Tworzenie artystycznych wzorów na obrusach, […]
Polecamy