Materace piankowo-kokosowe – jakie są ich cechy charakterystyczne?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Materace piankowo-kokosowe – jakie są ich cechy charakterystyczne?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Materac piankowy jest najwygodniejszy ze wszystkich materacy. Zapewnia duże wsparcie dzięki piankom pamięciowym i lateksowi, które są zarówno dobre w pochłanianiu ciśnienia. Większość łóżek piankowych jest również wystarczająco twarda, aby złagodzić ból pleców, ale wystarczająco miękka dla osób śpiących na boku. Omawiany produkt, można z powodzeniem nabyć z poszczególnego sklepu online https://www.parwood.pl/materace-piankowo-kokosowe.

Materac kokosowy ma swoje zalety: 

Naturalnie hipoalergiczny i antybakteryjny

Dzięki czemu jest dobrym wyborem dla alergików. Jest też wykonany z naturalnych materiałów, w tym z organicznej bawełny i wełny. Materac kokosowy jest również bardzo trwały, wytrzymuje nawet 10 lat w zależności od tego, jak dobrze o niego dbasz.

Przeciwgrzybiczy

Właściwości sprawiają, że jest to dobry wybór dla osób z alergiami i astmą. Wykonany jest również z naturalnych materiałów, w tym organicznej bawełny i wełny. Właściwości przeciwgrzybiczne sprawiają, że jest to dobry wybór dla osób z alergiami i astmą.

Wygodny i chłodny

Pianka wykonana jest w specjalnej technologii przepływu powietrza, która sprawia, że w nocy jest Ci chłodno. Oznacza to również, że Twoje ciało nie będzie zatrzymywać ciepła, co może być bardzo niekomfortowe. Posiada również miękkie pokrycie, które jest miłe w dotyku dla Twojej skóry i nie powoduje podrażnień.

Różne rozmiary

Materac ma różne rozmiary, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Istnieje opcja pojedyncza dla jednej osoby i podwójny rozmiar dla par lub osób, które potrzebują nieco więcej miejsca do poruszania się w łóżku. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dbać o systemy serwerowe – w jaki sposób odpowiednio je przechowywać?
Jak dbać o systemy serwerowe – w jaki sposób odpowiednio je przechowywać?
Na dyskach serwerów, które znajdują się w serwerowniach oraz centrach przetwarzania danych, gromadzone są informacje związane z najważniejszymi sferami działania […]
Polecamy