Komplet biżuterii ślubnej – jak wybrać ten właściwy?

Bez kategorii
poszukiwaczewiedzy
Komplet biżuterii ślubnej – jak wybrać ten właściwy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Większość kobiet uczestniczy w swoim życiu w kilku bardzo istotnych dla nich wydarzeniach. Jedną z tych okazji jest ślub. Nic dziwnego, że przygotowania rozpoczynają się nawet na dwa lata przed wyznaczoną datą. Zarezerwowanie odpowiedniego miejsca, zamówienie potrzebnych elementów, spotkania z fotografem czy wodzirejem oraz skomponowanie stylizacji panny młodej to nie lada wyzwanie. Przyszła małżonka musi tego dnia czuć się maksymalnie komfortowo, dlatego każdy szczegół jej wyglądu powinien być dopięty na ostatni guzik. Kolczyki Swarovskiego to komponent biżuterii, który pozostanie zauważony przez każdego gościa. Czym kierować się przy doborze ozdób?

Harmonia w wyglądzie poprzez podkreślenie urody

Zazwyczaj stylizacja ślubna kobiety jest bardzo okazała. Składa się na nią wyjątkowa suknia, szałowe upięcie włosów, pieczołowicie przygotowany makijaż i buty ozdobione kryształkami. Istotne jest, aby nie przesadzić i zaprezentować się tego dnia naturalnie. Zwłaszcza chodzi tu o ilość biżuterii. Jeżeli kreacja ślubna jest już wybrana, można zabrać się za dopasowanie błyskotek. Sukienki posiadające długie rękawy uniemożliwiają założenie bransoletki. Warto natomiast w tym przypadku zdecydować się na lekkie, wiszące kolczyki z perełkami. Delikatną ślubną biżuterię opłaci się założyć do bogatej, koronkowej kreacji lub takiej, której gorset wyszyty jest mnóstwem kryształków i koralików. Dekolt w kształcie serca pozwala na dopasowanie wisiorka z kryształową zawieszką i pasujących kolczyków sztyftowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak nauka piosenek wpływa na rozwój dziecka?
Psychologowie są zdania, że już od najmłodszych lat należy dostarczać dzieciom maksymalnie dużo bodźców muzycznych. Stymulują one bowiem rozwój różnych […]
Polecamy