Jakie zalety wiążą się odbyciem treningu EMS z trenerem personalnym?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Jakie zalety wiążą się odbyciem treningu EMS z trenerem personalnym?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka i ładnie zarysowane mięśnie to marzenie każdej osoby decydującej się na regularny trening. Jednocześnie nie wszyscy mają czas na wyczerpujące ćwiczenia na siłowni, a także nie każdy organizm jest w stanie bez szwanku podjąć ćwiczenia z dużym obciążeniem. Alternatywą, która pozwala w bezpieczny sposób pracować nad sylwetką jest EMS – elektryczna stymulacja mięśni. Precyzyjnie zaplanowany trening pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego pozwala na osiągnięcie celów dostosowanych do naszych oczekiwań i predyspozycji.

Indywidualny plan ćwiczeń, bezpieczeństwo i efektywne kształtowanie sylwetki

Trening EMS prowadzony przez certyfikowanego instruktora pozwala na uzyskanie maksymalnych efektów ćwiczeń. Decydując się na elektrostymulację mięśni, otrzymujemy indywidualnie przygotowany plan treningowy, uwzględniający naszą kondycję, elastyczność mięśni i stawów, a także stan zdrowia. Osoba odpowiedzialna za nasze ćwiczenia reguluje impulsy wysyłane do mięśni, dzięki czemu efekty są lepsze, szybsze i bardziej wyraziste. Jeśli pragniemy rozpocząć trening EMS i interesuje nas trener personalny Opole daje nam taką możliwość. Odwiedzając regularnie studio treningowe oferujące elektrostymulację mięśni, zyskujemy jędrne, umięśnione i sprężyste ciało, redukujemy bóle pleców i nie narażamy swojego kręgosłupa na urazy. Trening EMS jest bardziej efektywny niż zwykłe ćwiczenia, ponieważ oddziałuje na głęboko położone partie mięśni, pobudzając je do zwiększonego wysiłku. Natomiast obecność zaangażowanego trenera to gwarancja bezpieczeństwa, prawidłowo wykonywanych ćwiczeń i jeszcze większej motywacji. O skuteczności tej metody świadczy fakt, że od dawna jest praktykowana w zawodowym sporcie i fizjoterapii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Praktyczne pojemniki do domu
Odpowiednia organizacja to klucz do zachowania porządku w domu. Szczególnie istotną rolę odgrywa ona w naszym najbliższym otoczeniu, gdyż ułatwia […]
Polecamy