Home > Life & Style > Jakie zalety wiążą się odbyciem treningu EMS z trenerem personalnym?

Jakie zalety wiążą się odbyciem treningu EMS z trenerem personalnym?

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka i ładnie zarysowane mięśnie to marzenie każdej osoby decydującej się na regularny trening. Jednocześnie nie wszyscy mają czas na wyczerpujące ćwiczenia na siłowni, a także nie każdy organizm jest w stanie bez szwanku podjąć ćwiczenia z dużym obciążeniem. Alternatywą, która pozwala w bezpieczny sposób pracować nad sylwetką jest EMS – elektryczna stymulacja mięśni. Precyzyjnie zaplanowany trening pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego pozwala na osiągnięcie celów dostosowanych do naszych oczekiwań i predyspozycji.

Indywidualny plan ćwiczeń, bezpieczeństwo i efektywne kształtowanie sylwetki

Trening EMS prowadzony przez certyfikowanego instruktora pozwala na uzyskanie maksymalnych efektów ćwiczeń. Decydując się na elektrostymulację mięśni, otrzymujemy indywidualnie przygotowany plan treningowy, uwzględniający naszą kondycję, elastyczność mięśni i stawów, a także stan zdrowia. Osoba odpowiedzialna za nasze ćwiczenia reguluje impulsy wysyłane do mięśni, dzięki czemu efekty są lepsze, szybsze i bardziej wyraziste. Jeśli pragniemy rozpocząć trening EMS i interesuje nas trener personalny Opole daje nam taką możliwość. Odwiedzając regularnie studio treningowe oferujące elektrostymulację mięśni, zyskujemy jędrne, umięśnione i sprężyste ciało, redukujemy bóle pleców i nie narażamy swojego kręgosłupa na urazy. Trening EMS jest bardziej efektywny niż zwykłe ćwiczenia, ponieważ oddziałuje na głęboko położone partie mięśni, pobudzając je do zwiększonego wysiłku. Natomiast obecność zaangażowanego trenera to gwarancja bezpieczeństwa, prawidłowo wykonywanych ćwiczeń i jeszcze większej motywacji. O skuteczności tej metody świadczy fakt, że od dawna jest praktykowana w zawodowym sporcie i fizjoterapii.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 1 =