Jak mierzyć rozmiar bielizny?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Jak mierzyć rozmiar bielizny?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednio dobrana bielizna to gwarancja komfortu i wygody użytkowania, dlatego warto zadbać o to, by była odpowiednia dla naszej sylwetki. Za ciasne majtki lub bokserki mogą być nie tylko niewygodne, ale również podrażniać wrażliwe okolice intymne, dlatego lepiej unikać za małych rozmiarów. Abyśmy mogli dowiedzieć się, jaką bieliznę należy nosić, wystarczy postępować zgodnie z zasadami przewidzianymi dla pobierania miary w przypadku spodni lub spódnicy. W tym celu przykładamy miarę krawiecką do najszerszej części bioder i odczytujemy wynik. Musimy jednak pamiętać, by nie ściskać miary za mocno – powinna w miarę luźno opierać się na skórze. Otrzymany wynik sprawdzamy w tabeli rozmiarów.

Gdzie zaopatrywać się w bieliznę?

Chociaż najbardziej intuicyjna odpowiedź brzmi: w sklepie, to są też inne miejsca, w których możemy ją kupić. Istnieje na przykład możliwość kupowania w hurtowni bielizny online, gdzie będziemy mieli niższe ceny. Ponadto często mamy w niej również dużo większy wybór.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak efektywnie można samemu ćwiczyć we własnym domu?
Wymarzona sylwetka oraz doskonała kondycja to marzenie nie jednej osoby. Nie każdy jest jednak zwolennikiem przepełnionych klubów fitness a woli […]
Polecamy