Home > Life & Style > Dekoracje tortu – co sprawdza się najlepiej?

Dekoracje tortu – co sprawdza się najlepiej?

Tort jest jednym z najważniejszych elementów przyjęcia. Oprócz tego, że ma smakować, musi być piękny, aby zrobić wyjątkowe wrażenie na Twoich gościach.

Istnieje wiele sposobów na udekorowanie tortu, a wybór dekoracji jest często podyktowany okazją. Dekoracje tortów są dostępne w szerokim zakresie kształtów i rozmiarów, od prostych perełek po skomplikowane cukrowe kwiaty i figury. Możesz wykonać je z masy cukrowej, ale dostępne są również jadalne dekoracje papierowe. Możliwości jest wiele! Jakie dekoracje zatem wybrać?

Drewniane dekoracje

Drewniane dekoracje tortów są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, od serc, kółek i gwiazdek do bardziej kapryśnych wzorów, takich jak ptaki, kwiaty i zwierzęta. Są wykonane z drewna, dzięki czemu można je pomalować na dowolny kolor. Z pewnością dekory drewniane to świetny sposób na ciekawe ustrojenie swojego tortu. Jeśli użyjesz je zamiast plastikowych ozdób, zyskasz bardziej naturalny wygląd.

Jadalne kwiaty

Sekret tkwi w prostocie! Kwiaty są jednym z najbardziej popularnych wyborów dla tortów weselnych, jednak tort z kwiatami zawsze wygląda oszałamiająco i zwraca uwagę gości. Możesz użyć różnych rodzajów i gatunków kwiatów w zależności od motywu przewodniego Twojego przyjęcia. Kwiaty dostaniesz od ręki w każdej kwiaciarni, dlatego jest to świetny pomysł, gdy nie masz czasu na poszukiwania wymyślnych dekoracji.

 

 

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 12 =