Dekoracje tortu – co sprawdza się najlepiej?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Dekoracje tortu – co sprawdza się najlepiej?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tort jest jednym z najważniejszych elementów przyjęcia. Oprócz tego, że ma smakować, musi być piękny, aby zrobić wyjątkowe wrażenie na Twoich gościach.

Istnieje wiele sposobów na udekorowanie tortu, a wybór dekoracji jest często podyktowany okazją. Dekoracje tortów są dostępne w szerokim zakresie kształtów i rozmiarów, od prostych perełek po skomplikowane cukrowe kwiaty i figury. Możesz wykonać je z masy cukrowej, ale dostępne są również jadalne dekoracje papierowe. Możliwości jest wiele! Jakie dekoracje zatem wybrać?

Drewniane dekoracje

Drewniane dekoracje tortów są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, od serc, kółek i gwiazdek do bardziej kapryśnych wzorów, takich jak ptaki, kwiaty i zwierzęta. Są wykonane z drewna, dzięki czemu można je pomalować na dowolny kolor. Z pewnością dekory drewniane to świetny sposób na ciekawe ustrojenie swojego tortu. Jeśli użyjesz je zamiast plastikowych ozdób, zyskasz bardziej naturalny wygląd.

Jadalne kwiaty

Sekret tkwi w prostocie! Kwiaty są jednym z najbardziej popularnych wyborów dla tortów weselnych, jednak tort z kwiatami zawsze wygląda oszałamiająco i zwraca uwagę gości. Możesz użyć różnych rodzajów i gatunków kwiatów w zależności od motywu przewodniego Twojego przyjęcia. Kwiaty dostaniesz od ręki w każdej kwiaciarni, dlatego jest to świetny pomysł, gdy nie masz czasu na poszukiwania wymyślnych dekoracji.

 

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie działy znajdują się w każdym przedsiębiorstwie?
Jakie działy znajdują się w każdym przedsiębiorstwie?
Przedsiębiorstwo jest dużą, złożoną organizacją, która posiada wiele działów. Działy te mają zazwyczaj wyspecjalizowane role lub funkcje, dzięki czemu firma […]
Polecamy