Czym są domitalia?

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Czym są domitalia?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Domitalia to włoska firma projektowa, której wyroby meblarskie stanowią jedne z najciekawszych propozycji na rynku. Marka powstała w 1989 roku i aż do dnia dzisiejszego pozostaje jedną z najbardziej uznanych. Ten fakt nie powinien specjalnie dziwić. Firma stawia między innymi na doskonałą jakość oraz perfekcyjnie zaprojektowane detale, które nie mają sobie równych na rynku meblarskim. Aż 30 lat doświadczenia spowodowało, że wyroby tej firmy są wybierane przez najbardziej wymagających klientów z całego świata.

Garść ogólnych informacji na temat firmy Domitalia

Marka powstała w 1989 roku w San Giovanii al Natsione jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie meblami absolutnie najwyższej jakości. Specjalizacją firmy pozostaje niezmiennie wyposażenie wnętrz, w tym głównie krzesła, stoły oraz ozdoby. Właściciele marki stawiają podczas produkcji na zastosowanie najwyższej jakości materiałów o nowoczesnej i eleganckiej stylistyce, np. w postaci drewna, metalu i skóry naturalnej. Formy i kształty oferowanych mebli są awangardowe, a przy tym także niezwykle klasyczne. Dzięki ich nadzwyczajnej uniwersalności, meble Domitalia stanowią idealny wybór do futurystycznie, a także tradycyjnie urządzonych pomieszczeń domowych.

Czym charakteryzują się meble Domitalia?

Meble tej włoskiej marki są absolutnie zjawiskowe. Nietuzinkowe formy w połączeniu z najwyższej klasy surowcami powodują, że wiele z nich nie ma sobie równych na arenie międzynarodowej. Świadczą o tym między innymi wygrane konkursy. Firma stara się jednak stale wdrażać nowe i coraz lepsze rozwiązania, co skutkuje zwiększeniem i tak już ogromnej rozpoznawalności. Marka nie obawia się eksperymentów stylistycznych. Widać to między innymi po bardzo nietypowych kolorach (np. intensywnej, neonowej zieleni) oraz minimalistycznych krzesłach. W firmie Domitalia nie ma nudy w żadnym wypadku – marka stawia na dynamiczny rozwój, co widać między innymi po perfekcyjnych projektach. Aby kupić meble Domitalia, warto odwiedzić wyspecjalizowany salon meblowy Szczecin.

Dla dopełnienia obrazu perfekcyjnych mebli, firma wybiera także najwyższej jakości materiały. Wszystkie są eleganckie, ekskluzywne i bardzo odporne na uszkodzenia, a dzięki bardzo trwałemu szyciu i wzmocnieniom konstrukcji są także niezwykle stabilne. Ergonomiczny kształt oparć, dobra wysokość stołów i optymalna długość siedziska to cechy, które z kolei świadczą o komforcie wszystkich produktów.

Gdzie zastosować meble Domitalia?

Ogromną zaletą firmy Domitalia jest między innymi ponadczasowość wszystkich mebli. Bardzo nowoczesne, wręcz futurystyczne wyroby potrafią być także niezwykle uniwersalne, dzięki czemu można je wdrożyć do mieszkań urządzonych w różnych stylach. W dalszym ciągu jednak perfekcyjnym otoczeniem dla mebli tej marki są minimalistyczne, nowoczesne wnętrza. To w nich zaprezentują się zdecydowanie najlepiej. Warto zwrócić szczególną uwagę na krzesła – są nietypowe i charakterystyczne, a także na stoły o niebanalnej stylistyce i niezrównanej trwałości. Ciekawe okażą się także dodatki, np. wieszaki na ubrania – nie dość, że są bardzo praktyczne, to także zapewniają rewelacyjny efekt stylistyczny.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Auto po wypadku – kiedy złomowanie to konieczność?
Wypadki zdarzają się regularnie, spowodowane jest to głównie dużym natężeniem ruchu, brakiem uwagi, zmęczeniem, a także pośpiechem. Zdarzają się sytuacje, […]
Polecamy