Czym charakteryzują się długopisy wykrywalne?

Biznes i marketing
poszukiwaczewiedzy
Czym charakteryzują się długopisy wykrywalne?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuły biurowe takie jak długopisy czy ołówki są wszystkim powszechnie znane. Tymczasem długopisy wykrywalne mogą wywoływać różne skojarzenia, niekoniecznie prawidłowe. Czy to znane z czasów podstawówki mazaki, którymi można coś napisać, by później za pomocą specjalnego podświetlenia odczytać napis? Nie. Pełnią zupełnie inną funkcję.

Artykuły biurowe w przemyśle

Ołówki, jak i długopisy wykrywalne to artykuły biurowe, które wskazuje wykrywacz metalu czy rentgen, który stanowi wyposażenie ciągu produkcyjnego zakładu. Aby tak się stało, muszą być one odpowiednio skonstruowane. Kluczowy jest tutaj materiał zastosowany do ich produkcji. W tym celu wykorzystywane są wyłącznie surowce o najwyższej jakości i o określonych parametrach technicznych (przede wszystkim wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, solidne). Takie kryteria spełniają tworzywa sztuczne ze specjalnymi dodatkami, a także stal nierdzewna.

Długopisy wykrywalne dostępne są w różnych odsłonach. Zarówno jednoczęściowe, wysuwane, z chowanym wkładem, z klipsem lub nierozkładane. Różnią się także kolorem naboju. Dzięki temu można je dopasować do różnych potrzeb. Znajdują zastosowanie głównie przy produkcji żywności, ale również w branży farmaceutycznej. Co je wyróżnia spośród innych długopisów? Poza zgodnością z wymogami systemu HAACP, cechują się doskonałą wytrzymałością na uderzenia mechaniczne, jak i trwałością. Wszystko to sprawia, że sprawdzają się w trudnych warunkach i wciąż zachowują swoje funkcje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ile kalorii można spalić podczas ćwiczeń?
Ile kalorii można spalić podczas ćwiczeń?
Podczas odchudzania, poza dietą, ważne są ćwiczenia. Efekty będą możliwe wtedy, kiedy nasze dzienne „straty” kaloryczne będą wyższe niż „zyski”. […]
Polecamy