Co zabrać na spływ kajakowy i jak się przygotować?

Wypoczynek i hobby
poszukiwaczewiedzy
Co zabrać na spływ kajakowy i jak się przygotować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spływ kajakowy to doskonała rozrywka dla osób, które nie miały nigdy styczności z tym sportem, dla wprawionych miłośników wiosłowania, jak również dla wielbicieli natury. Pływanie wąską, długą łódką nie jest trudne, dlatego każdy poradzi sobie z tym wyzwaniem. Jedyne, o czym musimy pamiętać, to dobra trasa na pierwszy raz. Dla osób, które dopiero poznają kajaki Brda będzie idealnym rozwiązaniem, ale nie będą się tu nudzić także doświadczeni kajakarze. Gdy już opracujemy szlak naszej wodnej wyprawy, zabierzmy się za kompletowanie bagażu.

Co przyda się na kajaku

Zanim wsiądziemy na łódź, musimy wyposażyć się w worki żeglarskie, do których spakujemy najpotrzebniejsze rzeczy. Nie zabierajmy akcesoriów i ubrań, bez których możemy obyć się w czasie podróży po rzece. Skupmy się przede wszystkim na wygodnych ubraniach dostosowanych do pogody oraz na nieprzemakalnej kurtce lub pelerynie, która okryje nas w całości, gdy zacznie padać. Poza tym koniecznie musimy wziąć ze sobą wodę i prowiant na parę godzin wiosłowania. Dokumenty oraz telefony dobrze jest zapakować do worków strunowych lub specjalnych torebek wyprodukowanych z myślą o kajakarzach. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się otaczającą nas naturą i wyprawą bez żadnych zakłóceń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Do czego służą wtryskarki hybrydowe?
Do czego służą wtryskarki hybrydowe?
Wtryskarki hybrydowe są stosowane w zakładach przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oto przykłady zastosowań dla wtryskarek, wykorzystujących napęd hybrydowy. W tym materiale […]
Polecamy