Home > Life & Style > Jakich żeli najlepiej używać pod prysznic?

Jakich żeli najlepiej używać pod prysznic?

Wybierając kosmetyki, bardzo skupiamy się na preparatach pielęgnacyjnych zupełnie ignorując substancje myjące. Z półki bierzemy zazwyczaj pierwszy lepszy żel pod prysznic lub mydło, zapominając, że te produkty mają nie mniejszy wpływ na naszą skórę niż balsam, masło, czy lotion. Pamiętajmy więc, by następnym razem zwrócić uwagę na skład kosmetyku, którym się myjemy, ponieważ nadmiar szkodliwych substancji może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji w postaci wysypki, przesuszeń lub podrażnień.

Prosty skład

Im krótsza listka składników pojawiających się w danym produkcie, tym lepiej. Ta zasada powinna nam przyświecać również wtedy, gdy kupujemy żele pod prysznic. Najlepiej wybierać preparaty na bazie naturalnych składników roślinnych. Nie zaszkodzi nam rumianek, wyciągi z owoców, czy aloesu. Wystrzegajmy się natomiast szkodliwych SLS-ów oraz parabenów, które w nadmiarze mogą przyczynić się nawet do rozwoju nowotworów. Na przedstawionej witrynie internetowej https://drogeriapigment.pl/859-zele-pod-prysznic-dla-mezczyzn znajdziemy doskonałe jakościowo żele pod prysznic dla mężczyzn. Zawarte w nich składniki nie tylko umyją ciało, ale także zadbają o skórę, sprawiając, że będzie miękka i przyjemna w dotyku.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + trzynaście =