Jak ubierać się mając rozmiar XXL?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Jak ubierać się mając rozmiar XXL?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osoby o pełnych kształtach, mogą się zastanawiać, jaki styl ubrań im najbardziej pasuje. Czasami przymierzając 10 różnych ubrań, można mieć wątpliwość czy cokolwiek leży tak, jak powinno. Jednak nawet mając rozmiar XXL czy większy, możemy znaleźć ciekawe ubrania, które podkreślą figurę tam, gdzie chcemy, a ukryją nasze kompleksy, aby podobał nam się nasz wygląd. Na co zwrócić uwagę wybierając stroje, mając większy rozmiar?

Każda figura może wyglądać stylowo

Najważniejsze jest znaleźć swój styl. Wiele osób musi do pracy ubierać się elegancko, ale inne mogą sobie pozwolić na wskoczenie w parę dżinsów i t-shirt. Jednak obojętnie, jakie stylizacje preferujemy, muszą one być w naszym rozmiarze. Sporo osób noszących rozmiar XXL albo nawet większy preferuje luźne ubrania, które mają ukryć figurę, ale wcale nie wyglądają korzystnie. O wiele lepiej jest wybrać swój rozmiar i konkretne modele ubrań, które korygują optycznie wygląd i podkreślają np. biust, talię, biodra czy długie nogi. Zamiast je ukrywać, dobrze jest je wyeksponować.

Warto jednak zwrócić uwagę na kroje, jakie kupujemy. Na przykład wybierając bluzki np. ze strony https://www.hurt-odziez.pl/odziez-damska/bluzki-damskie-krotki-rekaw, dobrze jest kupić model z dłuższym rękawkiem, aby zakrył on ramiona. Wąskie rękawki mogą podkreślić, że ręka jest bardziej masywna, a tego nie chcemy. Zamiast modeli taliowanych, można kupić te o prostym kroju. Sprawdzą się noszone na wierzch lub schowane w spodnie. Dobrze jest też wybrać spodnie z wyższym stanem np. do pępka, które optycznie wydłużą nogi, podkreślają pupę, ale i spłaszczą brzuch. Wystarczy zastosować te dwa triki i zwykły strój będzie lepiej dopasowany. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie urządzenia są przydatne na komisariacie?
Jakie urządzenia są przydatne na komisariacie?
Komisariat to miejsce, w którym wizyta prawdopodobnie nikomu z nas nie sprawiłaby przyjemności. Niestety czasami zdarza się, że dostajemy wezwanie […]
Polecamy