Home > Wypoczynek i hobby > Co przyda się na urlopie w egzotycznym kraju?

Co przyda się na urlopie w egzotycznym kraju?

Planując wakacje w egzotycznym kraju, warto najpierw sprawdzić czy nie potrzebujemy szczepień. Jest to istotna kwestia, a wiele osób w ferworze wyjazdu nawet o tym nie myśli, aż do czasu podpisania polisy ubezpieczeniowej, gdzie okazuje się, że są one wymagane. Warto zawsze wziąć ze sobą podstawowe leki na ukąszenia owadów, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe oraz plastry. Wyjeżdżając w tropiki potrzebny nam będzie też krem z wysokim filtrem SPF, aby nie poparzyć skóry oraz żel z aloesem, aby oparzenia w razie co łagodzić.

Wakacje za granicą – co zabrać?

Koniecznie trzeba też spakować praktyczne ubrania. Przyda się czapka z daszkiem, która będzie chronić głowę przed mocnym słońcem. Warto też zabrać lekkie i przewiewne ubrania z naturalnych materiałów jak len czy bawełna. Również buty powinniśmy zabrać lekkie i oddychające, ale też bardziej zabudowane w razie wycieczki w góry czy deszczowych dni.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × jeden =